Металопластикові
вікна Rehau,
SCHUCO, Trocal

Двері
Гаражні ворота
(0362)43-24-25
(097)408-22-00

подати
оголошення
11.03.2010, 10:38

Регулярні процедури з НУГА БЕСТ – ефективний лікар

Обладнання з турманієвої кераміки південнокорейської компанії НУГА БЕСТ добре зарекомендувало себе в усьому світі і має чимало прихильників. Завдяки поєднанню наукових розробок з практичним досвідом, масажери, килими та інші товари для здоров’я оселилися у домівках та офісах, оздоровчих центрах і салонах.
Читайте також:
Рівненський салон НУГА БЕСТ не тільки пропонує покупцям купувати сучасне обладнання, а й надає можливість випробувати на собі його дію.

– Наприклад, турманієвий килим відтворює ефект російської печі, на молекулярному рівні перетворюючи енергію нагрітого живого каменю у життєву енергію, – розповідає директор салону-магазину компанії НУГА БЕСТ Світлана ЧЕРНЕНКО. – Завдяки інфрачервоному теплу, іонізації, магнітотерапії швидко знімає больові симптоми, запалення, покращує кровообіг, попереджає набряки, нормалізує роботу внутрішніх органів.

Вироби з турманієвої кераміки, як переконують фахівці, мають надзвичайно широку дію – зміцнюють імунітет, поліпшують обмін речовин, лікують гіпертонію, запобігають інсультам та інфарктам, нормалізують діяльність нервової системи.

– Після регулярних процедур на турманієвому килимі покращується зір та пам’ять, зменшується запаморочення, нормалізується сон та підвищується потенція, – доповнює хірург 1 категорії Олександр МАЛКО. – Він ефективно лікує застуди, різноманітні запальні процеси, застосовується й у післяопераційний період, і для профілактики. У поєднанні з роловим масажером розігріваючий килим незамінний під час лікування опорно-рухового апарату.

– Наші відвідувачі мають можливість безкоштовно пройти демонстраційний сеанс масажу, переконатися в дієвості сеансів, – продовжує пані Світлана. – А лише після цього вирішувати – купувати обладнання чи ні.

Мешканка Деражного Леся ЄПІК дуже задоволена придбаним и у салоні поясом та масажером:

– Не передати, наскільки моїй сім’ї допомогло. У швагра так боліла спина, що не міг і черевики зашнурувати. Не зарадили ні костоправи, ні лікарі. За 10 сеансів масажу біль як рукою зняло.

Такі ж та подібні історії чи не у кожного відвідувача салону. Тому, пройшовши курс масажу, намагаються придбати, чесно скажемо, недешеві вироби.

– Іноді відвідувачі зауважують, що зустрічали обладнання за нижчою ціною, – уточнює директор салону. – Застерігаю людей, що у цьому випадку дешева ціна говорить сама за себе. Справжнє турманієве обладнання продається тільки у дилерських салонах. Поряд з цим існує багато підробок. Щоб відрізнити, вимагайте сертифікат відповідності. Крім того, все обладнання має логотип компанії. Зараз ми пропонуємо великий турманієвий килим за акційною ціною та у подарунок до нього годинник з браслетом з турманієвого сплаву.

Запрошуємо усіх бажаючих ознайомитись із нашим обладнанням за адресою: м.Рівне, вул.Київська, 10, торгівельний центр “Вопак”, 3-й поверх. Тел. 28-18-88. Адреса сайту: nuga-rivne.ucoz.ru .
Система Orphus
Останні фотооголошення
Коментарі
Ім’я:
Ваш коментар:

конкурс Я гарна

Любовна історія на Рівне 1

Вітання на Рівне 1

Метеостанція Рівне

Останні оголошення
..