Металопластикові
вікна Rehau,
SCHUCO, Trocal

Двері
Гаражні ворота
(0362)43-24-25
(097)408-22-00

подати
оголошення
05.12.2010, 20:45

Він, вона і порно: “ОГО” дізнавалась, яку роль у сімейних стосунках відіграють еротичні фільми

Дивитися або не дивитися еротику — особиста справа кожного. Та виявляється, у перегляді відео для дорослих є свої незаперечні плюси та мінуси.
Читайте також:
Чоловіки, що жодного разу в житті не бачили роликів та фільмів для дорослих, — рідкісні персонажі. Жінок, що не дивилися, хоч би краєм ока, “Еммануель”, залишилося теж не так вже й багато. Тож, скільки б не обурювалися з цього приводу наші можновладці, скільки б законів про захист суспільної моралі не видавали, все марно! Привабливе тіло у всі часи викликало замилування, обожнювання, стимулювало до творчості найвідоміших поетів, скульпторів, живописців.
Власне кажучи, на думку багатьох фахівців, спільний перегляд фільмів еротичного змісту чоловіком та жінкою дає у більшості позитивний ефект — пара знаходить у собі нову сексуальну енергію. Дійсно, часом пристрасті чоловіка до подібного дозвілля дозволяють виправити ситуацію в родині й налагодити сексуальну гармонію. Питання тільки в тому, наскільки готові партнери беззастережно втілювати в життя всі еротичні фантазії, підглянуті в порнофільмах. Що ж стосується негативу, то він може виникати з декількох причин: хтось із партнерів ревнує, комплексує або ж взагалі дотримується думки, що сексом потрібно займатись лише для поліпшення демографічної ситуації.

Жіночий погляд

Багато жінок розцінюють схильність своїх партнерів до порно чи еротики як своєрідну зраду. У сучасному суспільстві з цього приводу є дві протилежні думки. Одні сприймають дуже болісно те, що їхній партнер дивиться такі фільми. Це їх ображає й дратує. Вони вважають, що в нормальних сімейних стосунків немає місця порнографії. Це, мовляв, ненормально й вульгарно, крім того, принижує самих жінок й неодмінно веде до розриву шлюбу.
Інші ж вважають перших закомплексованими й наполягають на тому, що не варто надавати цьому такої уваги. А чоловікам це просто необхідно. Це — норма життя. Специфіка чоловічої половини людства.
— Ми з чоловіком одружені біля п’яти років. На мою думку, наш шлюб є ідеальним. У нашій сім’ї ніколи не було таких ситуацій, коли доводилось би щось приховувати одне від одного, — розповідає рівнянка Анастасія. — Буває, інколи знаходимо потрібний час і переглядаємо еротичні фільми. Це, приміром, можуть бути уроки еротичного масажу. Проти такого перегляду не маю нічого проти. Головне, щоб чоловік дивився такі фільми лише зі мною.

Чоловіча пристрасть
Самі ж чоловіки пояснюють свою любов до порно просто — перегляд таких фільмів не тільки збуджує, а й розбурхує фантазію. Вигляд “голого коліна” не може негативно вплинути на їх поведінку. Якщо не сприймати все, що відбувається на екрані, занадто серйозно, то шкоди немає. Це такий спосіб зняття стресу: одні п’ють алкоголь, інші відриваються на дискотеках, треті дивляться “полуничку”. Для одних представників чоловічої статті це відпочинок, для інших — наочний приклад або навіть путівник сексу.
“Перегляд порнофільмів — це своєрідний відпочинок, — говорять любителі “полунички”. — У такий спосіб ми знімаємо напругу від роботи і стресів. І це не залежить від наших стосунків із коханими. Ми просто скидаємо, “перетравлюємо” таким чином негатив”.
Рівнянин Володимир розповідає, що фільми для дорослих переглядає ще з підліткового віку.
— Як зараз пам’ятаю свій перший фільм. Коли батьків не було дома, випадково знайшов незнайому мені відеокасету. Невдовзі ми вже разом з друзями таємно переглядали її. І тепер, коли маю бажання, із задоволенням дивлюсь еротичні фільми. Інколи навіть дружина приєднується до мене. Проте, у всьому має бути міра. Потрібно пам’ятати: важливо жити не тим, що показують у таких фільмах, а тими почуттями, які бережуть сімейні відносини.
Отож, робіть висновки, аналізуйте ситуацію, але не напружуйте свого партнера зайвими підозрами й докорами, підійдіть до цього мудро. Якщо вас дійсно турбує, що ваша кохана людина все частіше поринає у порнофільми, спробуйте розібратися, чому це відбувається. Будь-яку ситуацію можна обіграти так, щоб не зачепити самолюбство. Як ви будете діяти — вирішувати вам.

Анатолій ЧУГУЄВЕЦЬ, депутат Рівнеради:

— Сама заборона перегляду стимулює дивитись еротичні фільми. Що ж стосується мого ставлення до перегляду еротичних фільмів, то моя думка як християнина однозначна — це негативно впливає на виховання молоді, а з християнської точки зору — це гріх. Телевізор не дивлюсь вже давно. І причина цьому не еротичні фільми, а політика. Вона ж може бути шкідливішою за саму еротику.


Юлія КРЕТ,
актриса Рівненського академічного українського музично-драматичного театру:

— У тому, що еротичні фільми переглядають двоє дорослих людей, нічого поганого немає. Проти такого відео не маю нічого проти. Більше того, вважаю, такі перегляди здатні зміцнити сімейні відносини. Інколи, буває, й сама можу подивитись хорошу еротику. Між тим, коли такими переглядами захоплюються підлітки, тут уже потрібно бити на сполох. Адже інтимним вихованням власних дітей мають займатись батьки, а не телевізор.

Система Orphus
Останні фотооголошення
Коментарі
Ім’я:
Ваш коментар:

Оглдяач (Гість) | 03.11.2011, 10:21:52

Тема ... не розкрита

нік (Гість) | 03.11.2011, 04:44:56

так собі

конкурс Я гарна

Любовна історія на Рівне 1

Вітання на Рівне 1

Метеостанція Рівне

Останні оголошення
..