11.07.2012, 10:47

Гравці "Шахтаря" здобули Суперкубок України і розбили трофей [+Фото]

"Гірники" відкрили новий сезон оновленням колекції трофеїв. "Шахтар" у донецькому дербі за Суперкубок України, яке відбулося у Луганську, переграв донецький "Металург" із рахунком 2:0.
Підопічні Мірчі Луческу зі стартовим свистком побігли шукати щастя у воріт суперника. І вже на 5-й хвилині Луїс Адріано вивів чемпіона України вперед.

Срна з правого флангу видав шикарну передачу в центр штрафного. А там Луїс сходу пробив низом у дальній правий кут.

Через кілька хвилин небезпечним моментом відповіли металурги. Казарян класно прострелив в штрафний на Зе Соареса, однак в останній момент Срна вибив м'яч.

На 35-й хвилині Коста забив другий гол "Шахтаря". Тепер Фернандіньо з правого флангу відпасував на Косту. Дуглас з-за меж штрафного смачно пробив у той же кут, що й Адріано.

До перерви "гірники" могли зробити рахунок розгромним, але Тейшейра довго думав, що робити з м'ячем, коли отримав його в кількох метрах від воріт.

У другому таймі Воловик своїм "пострілом" змусив Пятова проявити найкращі кіперські здібності.

Згодом Едуардо не дотягнувся до м'яча після шикарного прострілу Фернандіньо.

На 85-й хвилині за "Шахтар" дебютував Марко Девіч, запам'ятавшись тим, що посварився з Олександром Воловиком, який отримав другий "гірчичник" та залишив свою команду в меншості.

Зазначимо, що чемпіон України продовжував атакувати до останніх хвилин матчу, але не зміг довести справу до розгрому.

Після перемоги гравці донецького "Шахтаря" трішки "накапостили". Під час святкування, футболісти розбили трофей, який розколовся на дві частини.

Верхню частину кубка після матчу ніс нападник "гірників" Едуардо, а нижню - один із працівників клубу.

Нагадаємо, що підопічні Мірчі Луческу здобули вже четвертий Суперкубок України і наблизилися за кількістю трофеїв до київського "Динамо". У динамівців їх п'ять.