09.09.2012, 12:47

Рівнянка Ярина Матло здобула "бронзу" на Паралімпіаді у Лондоні

У передостанній день Паралімпіади скарбничка рівненських спортсменів поповнилася ще однією нагородою. "Бронзу" здобула плавчиня Ярина Матло, яка змагалася на дистанції 100 метрів брасом.
До останнього моменту Ярині Матло на Паралімпіаді у Лондоні не надто щастило. Адже до цього старту Ярина уже змагалася у трьох фінальних змаганнях інших дисциплін.

Найвищим її досягненням було п'яте місце у "стометрівці" на спині.

І ось нарешті Ярина зуміла піднятися на подіум.

У запливі на дистанції 100 метрів брасом Ярина Матло стартувала по першій доріжці.

У підсумку нашу спортсменку, яка показала час 1:20.21, перевершили лише представниця Кіпру Кароліна Пелендріту та азербайджанка Наталі Проніна, яка й стала переможницею.

Результат Проніної став світовим рекордом, а нашій Ярині до нього не вистачило трішки більше 4-х секунд.

Нагорода Ярини стала п'ятою для рівненських спортсменів. До цього два "золота" вибороли дзюдоїсти Олександр Косінов та Давид Хорава, а дві "бронзи", теж у дзюдо, мають Наталія Ніколайчик та Юлія Галінська.

У вівторок, 11 вересня, українські паралімпійці повернуться до Києва.