подати
оголошення

11.03.2013, 12:40

Будинок, вулиця, ліхтар... секс-шоп

Смачна вечеря, красивий букет - все це добре для 8 березня, але, погодьтесь, якось примітивно. Можливо, варто розглянути свої сексуальні взаємини під іншим кутом зору та поставити собі запитання: "А чи не час нам відвідати секс-шоп?"
Читайте також:
Все ж їдять м'ясо з приправами, - і це нормально. У секс-шопах також продають приправи, тільки для інтимних стосунків.

Секс-шоп пропонує своїм клієнтам еротичні товари (ті ж "спеції"), які просто незамінні для гармонійних любовних стосунків.

Вони дають можливість втілювати в життя свої найбільш пристрасні і заповітні фантазії. Тому, якщо ви хочете принести своїй половинці максимум задоволення і здивувати її, то вам просто необхідно піти у секс-шоп!Вся продукція у секс-шопах умовно поділяється на три групи:

Гігієнічна. Презервативи, змазки-лубриканти, масажні олії, збуджуючі препарати. Погодьтеся, мало хто з нас використовує ці засоби, але якщо використовуємо, то купуємо їх найчастіше у аптеках.

Оздоровча. Масажні пристосування - внутрішні та зовнішні стимулятори. Ця продукція адресована тим, хто відчуває тимчасові труднощі інтимного характеру, наприклад, у випадку хвороби, довготривалого утримання (тривале відрядження, перенесені захворювання), а так само перевтоми — це все викликає порушення статевих функцій.

Спеціальна продукція. Та сама, що викликає найбільше упереджень - штучні статеві органи, ляльки, протези. Саме вони справляють сильне враження, іноді здатне викликати негативні емоції, і, найчастіше, називаються "іграшками для дорослих".

Ці "іграшки", за словами сексуальних психологів, не містять ніякої небезпеки для здоров'я, а навпаки здатні прикрасити сімейне життя, освіжити, збагатити й театралізувати сексуальні відносини. Зрозуміло, більшості сімейних пар не потрібні декорації та атрибути, але час від часу хочеться новизни у стосунках та відчуттях.

Давайте приємно дивувати і заново підкорювати свою другу половинку!

Як мовиться, багато сексу не буває, а буває тільки просто нудний секс.

Експериментуйте!Система Orphus
Останні новиниМетеостанція Рівне

..