14.03.2014, 12:34

Легенда рівненського телебачення почав свою кар'єру з програм про "Формулу 1"

Напередодні старту змагань чемпіонату “Формула 1”, яка за популярністю поступається лише Олімпійським іграм та фіналу Чемпіонату світу з футболу, рівненські шанувальники "Формули 1" згадують голос телеканалу "Рівне 1" Вільяма Шевчука, який супроводжував усі події, пов'язані із автомобілями та автоспортом.
Свою телевізійну кар’єру на "Рівне 1" Вільям Шевчук розпочав зі створення програми "Мотор-Ревю", у якій висвітлювались питання автомотоспорту. У рамках програми вперше за час існування телеканалу "Рівне 1" впровадив "живий" коментар автоперегонів у режимі прямого ефіру. З нею ж прийшов перший успіх у глядачів.

Формула-1. Гран-прі Бразилії: остання гонка сезону без сюрпризів – Феттель знову перший! [+Фото]

Іще одним проектом Вільяма Шевчука була програма "Авторама", яка також користувався заслуженим авторитетом. І не тільки в автомобілістів, а й у пересічного глядача.