29.08.2014, 12:00

Футбол. Ліга Європи УЄФА: «Дніпро» та «Металіст» крокують далі. «Зоря» героїчно поступається [+Відео]

Вчора, 28 серпня, відбулися останні матчі перед груповим етапом Ліги Європи. «Дніпро» зміг вистояти проти «Хайдука», а «Металіст» лише в овертаймі зумів забити гол «Руху». Дуже шкода луганську «Зорю», яка провела найкращий матч, напевно, за всю свою історію.
Луганчани поступалися голландському «Фейенорду» 0:3, але зробили неймовірне – відігралися! Рахунок 3:3 протримався до 92 хвилини… Але чудо не відбулося. Суперник забив переможний гол -3:4.

Фейенорд - Зоря 4:3. Перший матч – 1:1.

Голи: ті Вреде, 18, Схакен, 27, Білий, 48 (у свої ворота), Ману, 90 + 2 - Малиновський, 56, 80, Білий, 71

Феєнорд: Мюльдер: Конголо, Матейсен (Ману, 84), ван Беек, Уілкшір, де Вільена, Класі, Иммерс, Башачікоглу (Нелом, 79), ті Вреде, Схакен

Зоря: Шевченко, Каменюка, Пилявський, Білий, Гнатович (Писко, 72), Сегбефія (Любенович, 66), Чайковський, Малиновський, Караваєв, Хомченовський, Будковський

Попереджені: Башачікоглу, ті Вреде

«Дніпро» у матчі з хорватським «Хайдуком» змарнував чимало гольових моментів, але й не пропустив. Рахунок 0:0 влаштував саме нашу команду.

Хайдук - Дніпро 0:0. Перший матч 1:2

Хайдук: Калинич, Вршаевіч, Малоча, Милич, Мезга, Анджелковіч (Бенцун, 61), Сушич (Ніжіч, 84), Цакташ, Магліца, Куассі (Готаль, 60).

Дніпро: Бойко, Федецький, Дуглас, Мазух, Стрініч, Ротань (Кравченко, 40), Канкава, Лео Матос, Шахов (Калинич, 72), Гама (Бартулович, 90 +1), Зозуля.

Попередження: Милович, Вршаевіч, Мезга, Милич - Зозуля.

Найбільш кволу гру продемонстрував «Металіст». На превеликий жаль, від колись потужної харківської команди залишилися одні спогади. Українці перемогли, але занадто важко.

Металіст - Рух 1:0
(перший матч - 0:0)
Гол: Шав'єр, 105 + 1

Металіст: Шуст, Пшеничних, Гуйє, Юссуф, Кулаков - Краснопьоров, Едмар, Ребенок (Радченко, 68), Клейтон Шав'єр - Жажа (Вільягра, 62), Гоменюк

Рух: Камінські - Дзівнел (Гіголаєв, 83), Ставарчук, Маліновскі, Кусь - Бабяж, Сурма - Зеньчук (Лех, 105), Ковальські (Влодика, 81) - Стажіньскі - Кушвік

Попередження: Едмар, Краснопьоров - Старжіньскі

Вилучення: Каміньскі, 103

Жеребкування групового етапу Ліги Європи відбудеться вже сьогодні.