06.04.2024, 18:00

Перемога за рівнянами: "Верес" обіграв "Оболонь" з рахунком 3:0

У суботу, 6 квітня 2024 року, на стадіоні "Авангард" у Рівному відбувся матч 23-го туру Української Прем'єр-ліги.
У цьому матчі зійшлися команди "Верес" та "Оболонь". Результат гри був переконливим – "Верес" здобув перемогу з рахунком 3:0.

Голи забили: Янаков відзначився на 6-й хвилині, реалізувавши пенальті, Гайдучек подвоїв перевагу команди на 32-й хвилині, а Яго забив третій гол на 86-й хвилині гри.

Рахунок матчу - 3:0.

Після цієї перемоги "Верес" (19 очок) випередив "пивоварів" у турнірній таблиці та піднявся на 13-те місце. "Оболонь" (18 балів) впала на 14-ту позицію. Обидва клуби зараз знаходяться у зоні перехідних матчів за збереження прописки в елітному дивізіоні.

У наступних турах УПЛ рівненський клуб 15 квітня зіграє проти ЛНЗ, тоді як кияни 13 квітня зійдуться у протистоянні з "Минаєм".

Нагадаємо, що 30 березня "Верес" вдома програв "Кривбасу"