15:19 | Начальника управління освіти Рівного призначать за тиждень
- Питання про призначення нового керівника обговорюється, вивчаються кандидатури, однак остаточного рішення ще немає, - зазначила заступник міського голови (курує гуманітарну сферу) Галина Кульчинська. - Призначатиме його своїм розпорядженням міський голова. Можливо, прізвище нового начальника управління освіти стане відомо наступного тижня. Претенденти мають стосунок до освітянської галузі, це - досвідчені люди. Жодної політики в цьому немає. Що ж до чуток про призначення на цю посаду Василя Харковця, то його кандидатура розглядається на рівні з іншими. Адже він має великий досвід роботи в галузі, свого часу був директором однієї з рівненських шкіл, а нині очолює профільну комісію в Рівнераді.
Із 1 вересня рівненське міське управління освіти залишилося без начальника. Попередній керівник Віталій Новак, котрий пропрацював на цій посаді останніх кілька років, пішов на пенсію.
17:48 | На Рівненщині потепління не прогнозують
15:19 | Начальника управління освіти Рівного призначать за тиждень
14:42 | КРУ знайшло порушення при будівництві школи у Тинному
14:28 | У Рівному сім вулиць залишаться без світла
13:00 | 3 вересня у Рівному підприємці обговорюватимуть перспективи свого розвитку
12:32 | У Рівному відключили електроенергію через капітальний ремонт
11:36 | Художниця з Березнівщини відкрила першу персональну виставку
11:14 | 16-річна рівненчанка стала жертвою ворожки
09:48 | Псевдоворожки обікрали рівнянку на 7 тисяч гривень
09:44 | Сьогодні, 2 вересня, відбудеться нарада чиновників з виробниками гречки

Андрій (Гість) | 02.09.2010, 16:33:41
Харковець - спеціаліст?? Спитайте в людей з Гощі, що про нього думають, коли він очолював район, тоді почуєте правду. Вся заслуга полягає в тому, що він кум Матчука. Все.
саша (Гість) | 02.09.2010, 17:26:52
навіщо видаляєте коментарі? це данилов так сказав?
гість (Гість) | 02.09.2010, 18:35:34
На жаль,людина розумна і чесна призначена не буде...Керують наразі проффесори...
Павло (Гість) | 06.09.2010, 09:26:23
Я, як житель Гощі, можу впевнено сказати, що п. Харковець є чудовим керівником та господарем. Цікаво, якби не він, коли б провели газ по селах?
Надія (Гість) | 07.09.2010, 09:49:19
Я в освіті м. Рівного 20 років. Цікаво хто,де,коли визнав Новака кращим керівником? Дуже багато освітян міста так не вважає, особливо звичайні вчителі. Граються у свої ігри:посадовець посадовця обирає. Ганьблений був би його рейтинг, якщоб хтось наважився провести анонімне анкетування у школах.